zadowolony mężczyzna korzystający z windykacji online

Opinie o windykacji online

Na tej stronie prezentujemy opinie o Windykacji-online.pl, możecie poznać Państwo odczucia innych zadowolonych firm, którym pomogliśmy w odzyskaniu dla nich należności.

Moja firma miała kilku opornych dłużników, próba nawiązania kontaktu, upomnienia telefoniczne i e-mailowe oraz pisemne wysłane pocztą nie pomagały. Zdecydowałem się na firmę windykacyjną. Wypełnienie formularzu zajęło mi chwilę jednak dalej nie wierzyłem w jakikolwiek rezultat. Teraz żałuje wyłącznie tego, że nie zdecydowałem się na to wcześniej. Szybko odzyskałem wszystkie swoje pieniądze.

Mateusz P.

Polecam usługę windykacyjną oferowaną przez ten serwis. Miałam klienta, który nie opłacał wystawionych faktur przez 6 miesięcy. Klient cały czas mnie olewał, ,a pod koniec nawet przestał odpowiadać na telefony. Pismo z wezwaniem do zapłaty zostało wysłane niecały tydzień temu, a dziś klient sam się ze mną skontaktował i opłacił odrazu 3 faktury i zobowiązał się opłacić całości do końca tygodnia. Jestem bardzo zaskoczona z rezultatu oraz czasu w jakim zostały mi zwrócone pieniądze na konto.

Magdalena M.

Program bardzo pomocny w szczególności dla przedsiębiorców. Nie mam głowy do zajmowania się firmą i egzekwowania nieopłaconych faktur. Wprowadzenie danych trwa parę minut, a całą resztą zajmują się fachowi windykatorzy, a ja jestem wyłącznie informowany o rezultatach postępowania. Genialne, tego właśnie potrzebowałem.

Grzegorz M.

Prosty formularz, szybki kontakt… narazie zapowiada się dobrze, czekam na dalsze efekty.

Anna S.

Kontakt z prawnikiem nastąpił niemal odrazu. Mimo wielkiej nieugiętości mojego kontrahenta w miarę szybko udało mi się odzyskać pieniądze. Bardzo dobra skuteczność nawet w tych trudnych sprawach. Polecam!

Weronika P.

Słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tego programu. Z pewnością gdy nadejdzie potrzeba skorzystania z usług kancelarii windykacyjnej skieruje się tutaj.

Marzena M.